Природознавчі лекції для студентів Бродівського педагогічного коледжу від Національного природного парку «Північне Поділля»

20.12.2013 admin ЕкоосвітаНовини

Природознавчі лекції в педколеджіЗгідно з договором співпраці з Бродівським педагогічним коледжем ім. Маркіяна Шашкевича працівники Національного природного парку «Північне Поділля» прочитали низку природознавчих лекцій студентам згаданого навчального закладу.

Зокрема, у вівторок, 17 грудня, фахівець еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» Микола Ковальчук прочитав три лекції на тему: «Екологія рідного краю. Природа Брідщини» для студентів першого курсу різних спеціальностей.

Завдяки лекціям студенти почерпнули знання про унікальні природні об’єкти на території Бродівського району, про цікаві рідкісні види рослинного і тваринного світу району та екологічні проблеми Бродівщини.

Студенство і викладачі Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича високо оцінили цей освітній крок з боку працівників парку й запевнили, що у майбутньому звертатимуться до них з проханням і надалі читати лекції про природу Брідського краю.

Природознавчі лекції в педколеджі 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест