Природоохоронці провели презентаційну зустріч зі школярами та педагогами Наквашанської середньої школи

27.04.2017 admin ЕкоосвітаНовини

a26 квітня працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділів науки, рекреації та тризму і еколого-освітньої роботи, провели презентаційну зустріч зі школярами Наквашанської середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області.

Під час заходу природоохоронці НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про рекреаційно-туристичну діяльність установи, зокрема про цікаві об’єкти на туристичних маршрутах, та запросили дітей у мандрівку по просторах мальовничого рідного краю Брідщина.

Науковці НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про наукову діяльність, яка ведеться в парку, а також наголосили шкільній молоді про трагедію, яка сталася в цей день 31 рік тому на Чорнобильській атомній станції.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам та їх наставникам про еколого-освітню діяльність, яка ведеться працівниками парку серед населення, зокрема молоді. Зокрема було наголошено на тих майстер-класах та еко-квестах, які найбільше полюбляє шкільна молодь та студентство.

aaaaaaaaa

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест