Природоохоронці НПП «Північне Поділля» зустрілися зі школярами Золочівщини

02.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

5У перший календарний день весни, 1 березня, працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема фахівці з рекреації та туризму й еко-освітяни, провели природоохоронний урок та майстер-клас для школярів 5-11 класів Червоненської середньої школи Золочівського району Львівської області.

Розпочався урок з розповіді про діяльність НПП «Північне Поділля», як природоохоронної структури, спрямованої на збереження природного довкілля північно-західного пограниччя Подільської височини. Працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про туристичний потенціал парку, про туристичні маршрути, які уже декілька років поспіль функціонують на територіях установи, продемонстрували фільм про цікаві природні, геологічні, сакральні, воєнні та культурні об’єкти і запросили шкільну молодь до весняних мандрівок по Вороняцькому горбогір’ю.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» під час еко-уроку розповіли школярам про екологічну культуру як критерій шанобливого ставлення людини до природи рідного краю. Окрім того, під час уроку екологи НПП «Північне Поділля» ґрунтовно виклали школярам екологічну тему «Первоцвіти просять захисту», а також наголосили не необхідності їх збереження, особливо таких як підсніжники, білоцвіти весняні, сон-трава тощо.

Після екологічного уроку еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів молодших класів майстер-клас із виготовлення квітів крокусів з крепового паперу. Школярики із захопленням взялися за справу, яка їм неабияк полюбилася.

2346

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест