Природоохоронці НПП «Північне Поділля» зустрілися із школярами Підкаменя

12.02.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, провели презентаційну зустріч зі школярами Підкамінської середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області.

Розпочався захід із ознайомлення школярів з функціональними обов’язками природоохоронної установи, з яких підрозділів сформовано структуру парку та які їхні обов’язки в процесах природоохорони.

У продовження заходу, працівники відділу рекреації та туризму розповіли шкільній молоді про рекреаційно-туристичним потенціал НПП «Північне Поділля», продемонстрували учням школи фотографії цікавих геологічних, природних, сакральних та інших пам’яток, які туристи мають можливість побачити під час мандрівок по екологічних туристичних маршрутах, що покладені по мальовничих територіях парку.

У свою чергу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про екологічну роботу та освіту, яка ведеться в парку. Зокрема вони розповіли про цікаві майстер-класи, вікторини та еколого-освітні презентації, які проводяться зі студентами, школярами та дошкільнятами з метою виховання любові до природного довкілля.

Завершилась зустріч зі школярами селища Підкамінь закликом: любіть Україну і бережіть природу рідного краю.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест