Природоохоронці НПП «Північне Поділля» взяли участь в благоустрої навколо пам’ятного знака на честь воїнів УПА

27.10.2017 admin Новини

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема Підкамінського науково-дослідного природоохоронного відділення взяли участь в благоустрої пам’ятного знака на честь воїнів УПА та прилеглої до нього території в селі Яснище Бродівського району Львівської області.

Під час благоустрою було прибрано територію, на якій встановлено кам’яний хрест у пам’ять про тих, хто віддав життя за самостійність України, поновлено сходини на пагорбі пам’ятника, посаджено осінні квіти.

До речі, природоохоронці НПП «Північне Поділля» із самого початку функціонування парку опікуються не тільки охороною природного довкілля, але й пам’ятними знаками на честь тих, хто у часі Другої світової війни та у післявоєнні роки віддав життя за незалежну Україну, за прекрасні й мальовничі її краєвиди та за кращу долю людей, які проживали у повній гармонії з чарівною природою цього краю.

Довідка. Пам’ятний хрест, навколо якого було здійснено благоустрій природоохоронцями НПП «Північне Поділля» в селі Яснище, встановлено на місці криївки, в якій 29 жовтня 1950 року від більшовицьких зайдів загинули українські месники – воїни УПА М.Ключинський, С.Кутняк, І.Саган та провідник ОУН на псевдо «Мор».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест