Природоохоронці НПП «Північне Поділля» взяли участь у нараді з представниками органів місцевого самоврядування Золочівщини

21.03.2016 admin Новини

3У четвер, 17 березня, працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема начальник відділу державної охорони природно-заповідного фонду Василь Сурмай та провідний інженер з охорони природних екосистем відділу Сергій Тимкевич взяли участь в нараді з питань підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою до Дня довкілля, яка відбулася в Золочівській РДА Львівської області.

У нараді взяли участь голови сільських рад Золочівського району, керівники установ та організацій, представники громадськості. На нараді обговорювалися питання щодо благоустрою та озеленення населених пунктів, упорядкування вивезення твердих побутових обходів та складування їх у визначених місцях, інші заходи щодо збереження навколишнього природного середовища. Під час наради працівники НПП «Північне Поділля» розповіли присутнім про мету створення національного парку, основні напрямки діяльності, вимоги природоохоронного законодавства щодо охорони навколишнього природного середовища.

Також природоохоронці наголосили, що основні завдання парку збігаються з тими завданнями, які стоять перед органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, лісогосподарськими підприємствами та місцевими громадами. Це перш за все охорона, збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та природних об’єктів, раціональне використання природних ресурсів, створення належних умов для проведення організованого відпочинку населення без завдання шкоди навколишньому середовищу, виховання у населення відповідального ставлення до природи, розуміння того, що природні ресурси не є безмежними.

12

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест