Природоохоронці НПП «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч зі школярами Станіславчицького НВК

20.11.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно  працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч з учнями та вчителями Станіславчицького НВК, що у Бродівському район Львівської області. Наголошеннями на важливості збереження природного довкілля для майбутніх поколінь, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля»  розпочали свій урок. «Те, що ми зробимо для природи сьогодні – матиме свій відбиток у завтрашньому дні. Ще тут, за шкільною партою ви повинні виховати у собі почуття співпричетності, відповідальності за кожен крок, який може нести важкі наслідки для навколишнього середовища», – наголосили працівники парку.

Цікаву розповідь про діяльність природоохоронної установи, мету її створення та основні напрямки діяльності природоохоронці підкріпили мультимедійною презентацією. Через фотографію школярі мали можливість поринути у світ природи, захоплююче розглядати найцікавіші та найвеличніші її пам’ятки. А ще юні слухачі швидко відшукали цікаву спорідненість між територією Національного парку та своїм рідним село – воно розкинулось на березі річки Стир, яка бере початок на території національного парку. Тепер залишилось лише дочекатися весняної пори, щоб побувати біля її витоків.

На закінчення заходу учні та їх вчителі отримали інформаційні буклети про діяльність Національного природного парку «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест