ПРИРОДООХОРОНЦІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ ІЗ СТУДЕНТАМ-АГРАРІЯМИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ

25.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділу рекреації та туризму спільно з колегами відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне поділля» провели презентаційну зустріч з студентами та викладачами Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету. Свою лекцію природоохоронці розпочали з розповіді про діяльність природоохоронної установи, мету його створення та головні завдання. Опісля, підсиливши свої розповіді мультимедійною презентацією, працівники НПП «Північне Поділля» повели студентів віртуальною екскурсією просторами рідного краю, під час якої вони мали змогу ознайомитися з найцікавішими природними та штучними об’єктами, що трапляються на туристичних маршрутах парку.

У свою чергу працівники відділу еколого-освітньої діяльності розповіли про особливості виховання екологічної свідомості у молодого покоління, наголосивши на тому, що кожен із нас є відповідальним за перед майбутніми поколіннями за охорону навколишнього середовища. Проте, найбільш цікавою та актуальною темою для студентів-аграріїв була тема зародження заповідної справи на території України. Про таку постать як Володимир Дідушицький вони, можливо, почули вперше, проте його  колосальний внесок у природно-заповідну справу дав привід задуматися молоді про маленькі кроки кожного із них до збереження довкілля. Окрім цього, в особі графа вони побачили «хрещеного батька» їх рідного Львівського національного аграрного університету, адже саме Дідушицький був ініціатором його створення.

Після закінчення лекції студенти та викладачі отримали інформаційні буклети і тепер з нетерпінням чекають зустрічі з інтерпретаторами природи на туристичних маршрутах Національного природного парку «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест