Природоохоронці НПП «Північне Поділля» провели навчальну краєзнавчо-пізнавальну мандрівку для студентів

20.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

19 травня працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для студентів 2-го курсу відділення «Початкова освіта» Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича краєзнавчо-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті комплексної геолого-ботанічної пам’ятки «Триніг», що у Бродівському районі Львівської області. Під час мандрівки працівники НПП «Північне Поділля» розповіли студентам про методи і принципи створення екологічних стежок для молодших школярів, про об’єкти, які завжди є цікавими для малечі тощо.

У продовж пройденого туристичного маршруту студенти-педагоги мали можливість оглянути багато цікавого, зокрема майбутні вчителі побачили інтенсивне джерело, що є витоком річки Стир, мільйонлітні закам’янілі піскові валуни всіляких химерних форм, що залишилися від архаїчних часів, а також багато природних об’єктів рослинного типу – березу темну, буки-патріархи, лісові квартали зростання модрини тощо.

Закінчилась мандрівка для студентів-педагогів спогляданням несказанно чарівної природної панорами – прекрасного ландшафту мальовничого Брідського краю, що розкинувся перед їх очі, коли усі вийшли із лісу.

Мандрівка для студентів Бродівського педколеджу відбулася в рамках практики з основ природознавства і краєзнавства , зокрема щодо проведення мандрівок по екологічних стежках для школярів молодших класів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест