Природоохоронці НПП «Північне Поділля» опікуються лелеками, що повернулися із вирію

20.03.2018 admin Новини

Працівники відділу державної охорони природно-заповідного фонду та відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля», у нинішні морозні та засніжені дні весни, опікуються лелеками, що повернулися із вирію. Немало цих птахів знайшли собі прихисток від негоди на водоймах, що поруч із заповідними територіями НПП «Північне Поділля» в околицях сіл Побіч, Хомець та Бір Золочівського району Львівської області.

За порадою орнітологів, працівники парку підгодовують втомлених лелек рибою та промисловими відрубками курятини. Останню люб’язно надав природоохоронцям Бродівський підприємець Володимир Мельник.

Також працівникам НПП «Північне Поділля» відрадно було зустріти біля лелек літнього чоловіка, мешканця села Бір, що на Золочівщині, Володимира Озимця, який теж прийшов, щоб підгодувати птахів та порятувати їх від холоду. Для цього пан Володимир взявся підвезти соломи та застелити засніжені береги водойми, на яких осіли лелеки.

Працівники природного парку щиро дякують небайдужим громадянам за їх правильну громадянську позицію щодо порятунку та збереження природи рідного краю.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест