Природоохоронці НПП «Північне Поділля» говорили зі студентами-педагогами про збереження водно-болотних угідь

05.02.2018 admin ЕкоосвітаНовини

5 лютого працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділу науки, відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму, провели для студентів 1-го курсу Бродівського педагогічного коледжу медіа-презентаційний лекторій про діяльність установи.

На початку лекторію працівники відділу рекреації та туризму розповіли про НПП «Північне Поділля», мету  його створення, про рекреаційно-туристичну  та екологічно-освітню діяльність. Потім студенти-педагоги слухали цікаві розповіді про водно-болотні угіддя, їх користь для природного довкілля – рослин, птахів, тварин і навіть людей.  Багато цікавого студенти дізналися про Рамсарську конвенцію, її основні сьогоденні меседжі для людства. Зокрема працівники парку, розповідаючи про водно-болотні угіддя, особливу увагу акцентували на необхідності збереження невеличких болотяних плес у великих та малих містах, де б могли зростати різних видів цікаві й, навіть, рідкісні рослини та гніздитися птахи.

Працівники відділу науки парку розповіли та мультимедійно продемонстрували студентам-педагогам багато рослин, які зростають на незначних заболочених заповідних територіях НПП «Північне Поділля», і які занесено до Червоної книги України.

На завершення лекторію працівники НПП «Північне Поділля» звернулися до студентської молоді із проханням любити та оберігати природу рідного краю, зокрема й водно-болотні угіддя, які надзвичайно є корисні для територій, на яких вони знаходяться.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест