ПРОДОВЖУЮЧИ ТРАДИЦІЇ СВОГО НАРОДУ

19.10.2018 admin Новини

19 жовтня, на запрошення дирекції Станіславчицького НВК Бродівського району, як постійних партнерів з туризму, працівники відділу рекреації та тризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у суддівській колегії етнічної гри «Козацькі забави», що проводилася між школярами старших класів вищезазначеного навчального закладу та школярів Білявцівського НВК.

Змагання проводилися за програмою, що складалася із: етапу «Передача козацької грамоти», конкурсів пісні, «Втеча із турецького полону» (стрибки у мішках),  кидання булави, кидання списа, перетягування канату, «Чупарні» (замотування линви навколо кілків з перестрибуванням), козацький футбол тощо. Також у змаганнях суддівська колегія оцінювала приготування кулішу та козацький побут.

Після завершення «Козацьких забав» найкращі і найспритніші учасники конкурсів були нагороджені грамотами.

Окрім того, природоохоронці НПП «Північне Поділля» оглянули шкільний музей народної творчості і побуту, в експозиції якого багато унікальних речей, що зберегли односельці й передали для музею. Зокрема вражаюче враження на оглядачів експозиції справили простріляні енкаведистами у післявоєнні роки ікони Богородиці та Спаса нашого – Ісуса Христа.

Залишаючи навчальний заклад, працівники НПП «Північне Поділля» побажали школярам та їхнім наставникам здоров’я, наснаги й успіхів у їх благородній справі та запросили до участі в мандрівних проектах природоохоронної установи на весняний період наступного року.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест