Продовження еколого-освітньої роботи в таборі «Сокіл»

01.08.2013 admin ЕкоосвітаНовини

Упродовж двох днів працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля», Дзвінник Б.М. та Ковальчук М.В., знову відвідали позаміський дитячий заклад відпочинку «Сокіл».

Фахівці провели еколого-освітній захід на тему: «Дивосвіт природи», який складався із декількох етапів.

На першому етапі «Червонокнижні тварини нашого краю», діти дізналися про тварин, що поширені на нашій місцевості та потребують охорони, а також про унікальність і чарівність природи рідного краю. Діти радо задавали питання, які їх цікавили і охоче відповідали на запитання та загадки про природу.

Другий етап заходу включав у себе проведення конкурсу малюнків та ліплення виробів з пластиліну. Діти брали активну участь у конкурсі, а кращі роботи було відзначено і нагороджено призами.

На третьому етапі було проведено екологічні руханки «Знавці тварин» і «Продемонструй!» між командами «Ягуари» і «Пінгвіни». Команда-переможець і найактивніші учасники отримали почесні грамоти.

На заключному етапі було організовано показ пізнавальних мультфільмів на природничу тематику: «Збережіть нашу природу» та «Уроки живої природи». Після їх перегляду діти активно коментували і обговорювали переглянуті мультфільми.

Після проведення даного заходу діти поповнили свої знання і отримали позитивні враження.

Продовження еколого-освітньої роботи в таборі «Сокіл»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест