Презентація НПП «Північне Поділля» на Міжнародній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм»

29.03.2015 admin Новини

1DSC09869Минулого тижня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» презентували установу в експозиції 21-ої Міжнародної виставки Uitt-2015 «Україна – подорожі та туризм», яка відбулася у Міжнародному виставковому центрі столиці нашої держави – місті Києві.

Під час експозиції виставки, в рамках відведеного організаторами дійства часу, працівниками парку було презентовано туристичний потенціал «Північного Поділля» – продемонстровано туристичні маршрути та еко-стежки парку, світлини найцікавіших туристичних об’єктів і надано детальні коментарі до кожного турмаршруту та фото.

Паралельно із презентацією туристичного потенціалу НПП «Північне Поділля» на виставці експонувалися вироби народних промислів, що збереглися від давніх часів й сьогодні мають місце в краї, де розташовуються території парку. Відтак, відвідувачі експозиції мали змогу побачити й доторкнутися до мистецьких виробів майстрів-гончарів славнозвісної гаварецької кераміки із Золочівського краю та різьблених творів митців-аматорів школи різьбарства Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, наставником яких є викладач декоративно-прикладного мистецтва Ігор Степанович Ошурко.

За участь у 21-ій Міжнародній виставці Uitt-2015 «Україна – подорожі та туризм» Національний природний парк «Північне Поділля» відзначено дипломом виставки.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест