Працівники парку взяли участь у навчальному семінарі з планування рекреації та співпраці з громадськістю

24.11.2014 admin Новини

DSC09085Нещодавно працівники відділу науки і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у навчальному семінарі «Планування рекреації і співпраця з громадськістю та підтримка відповідального господарювання для сталого розвитку». Захід було організовано WWF в Україні спільно з відділом Міжнародних програм Федеральної служби лісів США та громадською організацією «Агентство сприяння сталому розвитку карпатського регіону «ФОРЗА» і проведено в актовій залі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства у місті Львові.

Під час семінару гості з США, зокрема керівник лісового відділу Національного заповідника «White Mountain National Forest» із штату Нью Гемпшир Том Вагнер, менеджер рекреаційних програм Національного заповідника «Daniel Boone National Forest» із штату Кентукі Тім Елінг та спеціаліст програм в Україні і Європі відділу міжнародних програм Лісової Служби США Шейла Слемп поділилися досвідом провадження туристичного бізнесу та провели заняття з питань організації рекреації на лісових територіях і співпраці з громадами, громадськістю та зацікавленими сторонами. Окрім того, експерт з питань лісового господарства Дунайсько-Карпатської програми WWF в Україні Роман Волосянчук розповів про важливість збереження пралісів і їх значення у системі ефективного господарювання.

Після лекцій учасники семінару виконали низку практичних завдань на предмет виявлення потенційних партнерів та зацікавлених осіб в питаннях проводження рекреаційних процесів, проектування й облаштування туристичних маршрутів та екостежок, визначення об’єктів, що можуть викликати зацікавленість у туристів тощо.

У семінарі взяли участь представники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісогосподарських підприємств, національних парків та інші зацікавлені особи.

DSC09057DSC09063DSC09067DSC09089DSC09094

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест