В НПП “Північне Поділля” відбувся військово-патріотичний туристичний злет для пластунів Бродівського району

18.05.2015 admin Новини

Пласт 2  18 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для пластунів станиці «Броди» національної скаутської організації «Пласт» військово-патріотичний туристичний злет «Майбутні захисники Вітчизни». Захід відбувся на лісовій поляні НПП «Північне Поділля», неподалік комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

В рамках програми злету юнаки-пластуни ознайомилися з будовою та призначенням зброї українських воїнів, зокрема з автоматами Калашникова АКМ та АКС, які майбутнім воїнам продемонстрували військовослужбовці військової частини А0508, що базується у Бродах. Юначки-пластунки пройшли курс з надання першої медичної допомоги при поранені вогнепальною зброєю.

Окрім того, працівники відділу рекреації і туризму навчали пластунів користуватися компасом, топографічними картами та правильно й швидко орієнтуватися на місцевості.

У післяобідню пору усі пластуни та їх наставники здійснили мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг», де ознайомилися з біорізноманіттям природи цієї унікальної ділянки парку, оглянули багатолітні буки-патріархи, кам’яні останці із дна архаїчного Сарматського моря та залишки військових бліндажів періоду Другої світової війни.

Працівники НПП «Північне Поділля» та наставники пластової станиці «Броди» висловлюють щиру подяку військовослужбовцям підполковнику Олексію Матвійчуку, старшому прапорщикові Володимиру Луціву, старшому солдатові Андрієві Семеренкові та медичній сестрі Ользі Шнайдрук за співпрацю в плані військово-патріотичного виховання підростаючого покоління та змістовні й продуктивні уроки для пластунів щодо користування зброєю та надання медичної допомоги пораненим.

Пласт 1Пласт 3Пласт 3бПласт 3а

Пласт 4Пласт 5Пласт 6Пласт 7Пласт 7аПласт 7бПласт 8Пласт 9Пласт 10Пласт 11Пласт 12

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест