Працівники НПП «Північне Поділля» зустрілися зі студентами Червоненського вищого професійного училища

02.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу еколого-освітньої роботи, провели презентаційну зустріч про діяльність установи із студентами Червоненського вищого професійного училища, що у Золочівському районі Львівської області.

Під час зустрічі фахівці з рекреації та туризму розповіли студентській молоді про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», мільтимедійно продемонстрували фотоілюстрації найцікавіших для туристів природних та культурних об’єктів, які стрічаються на мальовничих територія парку, по яких прокладено туристичні маршрути. Також працівники парку запросили студентів до весняних мандрівок по простора рідного краю.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» у свою чергу розповіли студентам про екологічно-освітню роботу, яка провадиться в установі та наголосили на її основних напрямах і закликали любити та оберігати чарівну природу Подільської височини. Основний акцент під час зустрічі із студентами еко-освітяни установи зробили на найактуальнішій на нинішній час темі – збереженню первоцвітів. Працівники парку попросили студентів не купувати лісові весняні квіти у торговців і самим їх не зривати. Саме таким чином можливо зберегти популяцію підсніжників, білоцвітів тощо.

234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест