Працівники НПП «Північне Поділля» зустрілись із майбутніми педагогами

23.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Цього тижня працівники відділу рекреації та туризму, спільно з працівниками відділу еколого-освітньої роботи  Національного природного парку «Північне Поділля», провели цікаву зустріч з майбутніми вчителями – студентами першого курсу Бродівського педагогічного коледжу ім. М.Шашкевича.

Вже декілька років поспіль природоохоронники проводять такі пізнавально-просвітницькі заходи для першокурсників з метою ознайомлення їх з красотами природи рідного краю. Ті, котрі сьогодні сидять за студентською лавою, завтра формуватимуть екологічно-свідомих громадян України, а тому свій захід працівники парку розпочали з розповіді про важливість охорони та збереження навколишнього середовища. Студенти дізналися про основні напрямки діяльності Національного природного парку «Північне Поділля» та мету створення такої природоохоронної установи.

Найцікавіші об’єкти туристичних маршрутів було представлено для студентів у мультимедійні презентації. Кожну фотографію майбутні педагоги розглядали з неабиякою цікавістю, порівнюючи об’єкти з чимось чи ставлячи запитання працівникам парку.

Еко-освітяни розповіли учасникам зустрічі про еколого-освітній напрямок діяльності НПП «Північне Поділля». За допомогою слайдів студенти мали можливість ознайомитися з еко-освітніми заходами, які проводять працівники установи.

На закінчення зустрічі студенти отримали інформаційні буклети. Тепер вони з нетерпінням чекатимуть весни, щоб чимскоріш відвідати найпривабливіші місця НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест