Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів Брідщини

09.10.2015 admin Новини

19 жовтня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних 2015» серед гімназистів 4-х класів (8 класів) Бродівської гімназії ім. Івана Труша, що у місті Броди Львівської області. Слід зазначити, що більша частина з учасників гри – це гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка, що діє при НПП «Північне Поділля».

Гра відбувалася у вигляді своєрідної мандрівки, етапами якої були: презентація туристичної емблеми, проходження велотраси, розведення вогнища, презентація кулінарних навичок, уміння надавати першу медичну допомогу та орієнтування з компасом на місцевості. До речі, на останньому етапі перед юними туристами стояла задача віднайти «скарб» – пачки печених паличок, що були заховані під сосною у лісовому масиві.

Найкращими серед юних туристів були гімназисти 4-Б та 4-В класів, які набрали однакову кількість балів (75 б.) і розділили перше місце. Гімназисти 4-А набрали 64 бали й, відповідно, посіли друге місце.

У післяобідню пору цього гарного сонячного осіннього дня учасники змагань «Гарту юних» з хорошим настроєм і масою приємних вражень повернулися додому.

23456
7
89

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест