Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні чотирьохденних заходів для бродівських гімназистів на лоні дикої природи

09.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділів Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділу науки, відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи, взяли участь в організації та проведенні спортивно-туристичних краєзнавчих ігрових заходів на лоні дикої природи серед гімназистів 1-4-их класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша. В рамках спортивно-туристичних краєзнавчих ігор «Гарт юних» та «Ватра» у продовж чотирьох днів науковці, еко-освітяни та інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» провели для школярів, серед яких були й гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка, що діє при природоохоронній установі, низку екскурсій, розважальних програм, природознавчих вікторин, змагань з орієнтації на місцевості тощо.

Під час екскурсій гімназисти відвідали державне мисливське господарство «Стир», де очільник установи детально розповів про звірів та птахів, які водяться в цій місцевості, про діяльність єгерів, спрямовану на збереження їх популяції, а також школярі із зацікавленістю спостерігали за дикими кабанами, табун яких носився по вольєрі. А ще гімназисти побували у дендрологічному парку Берлинського лісництва Бродівського держлісгоспу, де мали змогу оглянути низку рідкісних і, навіть, екзотичних дерев та кущів.

В інші дні гімназисти побували у букових лісостанах НПП «Північне Поділля», що в околицях села Підгірці Бродівського району Львівської області. Тут, на лісовій галявині поруч із Підгорецьким монастирем, було розбито туристичний бівуак. Потім усі дружно відвідали монахську обитель, зокрема побували в головному храмі Підгорецького монастиря – церкві Св. Онуфрія, ознайомилися з його історією та архітектурою, скуштували смачної води із освяченого монастирського джерела, та поклонилися чудотворній іконі Підгорецької Божої Матері.

Уже перебуваючи на галявині змагань діти із захопленням розглядали білі гриби, яких назбирали працівники відділу науки НПП «Північне Поділля» і принесли до табору.

Сповнені приємних вражень від спілкування із живою природою та від туристично-краєзнавчих розваг, гімназисти неохоче поверталися до свого рідного міста Броди.

bdr

bty

bty

bdr

bdr

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест