Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь в акції з благоустрою водного джерела в урочищі Желяско

09.05.2016 admin Новини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із громадськими активістами сіл Шпиколоси і Вороняки, що у Золочівському районі Львівської області, провели акцію з благоустрою водного джерела в урочищі Зеляско, яке розташоване на одній із ділянок установи. Адже саме тут завершується релігійно-патріотичний туристичний маршрут «Стежками Героїв села Вороняки», напрацьований спільно із однойменною громадською організацією.

Під час толоки було розчищено від сухого минулорічного листя джерело та стічний ручай, прибрано територію навколо басейну, куди стікає вода, наведено кладки та підготовлено місце до встановлення пам’ятного знака із хрестом. Також учасниками толоки було прибрано трав’яні зарості навколо пам’ятного хреста на честь воїна УПА Богдана Захарківа на псевдо Мареля, який тут загинув у 1945 році.

Акція з прибирання ділянок турмаршруту  відбулася за ініціативи та організації настоятеля храму Св. Жінок-Мироносиць села Вороняки отця Михайла Смолінського.

3

2

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест