Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у святкуваннях Дня міста Золочів

28.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

28 травня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели низку еко-заходів у рамках святкувань Дня міста Золочів, партнером яких був Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Під час урочистостей науковці, еко-освітяни та інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля», зокрема й працівники Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення установи, на заклик Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА привернути увагу мешканців краю до екологічних проблем регіону та знайдення шляхів для їх подолання, ознайомили гостей цього своєрідного фесту із природоохоронною справою у нашому краї, розповідали гостям та мешканцям міста про екологічні проблеми та вели діалог про потреби покращення екологічної ситуації в регіоні загалом. Приємно працівникам парку було поспілкуватися на предмет природнозаповідної справи із гостею з Канади та почути від неї про природоохоронну діяльність у цій країні.

Окрім того під час святкувань Дня міста Золочева працівники парку провели низку майстер-класів для дітей дошкільного та шкільного віку. Зокрема діти мали можливість навчитися виготовляти еко-прикраси із вовни методом валяння, створювати ниткові іграшки у вигляді ляльок, «мішечки щастя», навчитися в’язати туристичні вузли тощо.

Також під час вищезазначених заходів відвідувачів намету НПП «Північне Поділля» було інформовано про наукову, еко-освітню та рекреаціно-туристичну діяльність установи і закликано до мандрівок по мальовничих просторах Вороняцького горбогір’я Львівщини, на територіях якого, в основному, й розкинулися чарівні ділянки Національного природного парку «Північне Поділля».

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест