Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у проведенні туристичних змагань для шкільної молоді парафій Підкамінського деканату УГКЦ

15.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» на прохання декана Підкамінського деканату УГКЦ отця Михайла Бакая, взяли участь у проведенні туристичних змагань серед молоді із сільських парафій.

Під час туристичних заходів шкільна молодь змагалися у навиках в’язання туристичних вузлів, у подоланні глибоких ярів за допомогою навісної переправи, паралелей та колоди. Також команди демонстрували свої уміння рухатися по траверсу та по похилій площині під час крутих спусків та підйомів.

Окрім основного етапу змагань з туртехніки, на лісовій поляні військовослужбовці 16 окремої бригади військової авіації демонстрували учасникам табору сучасну стрілецьку зброю та засоби індивідуального захисту солдатів сучасної української армії. А ще в програмі туристичних змагань були катехитичні заняття, а також конкурс туристичної пісні біля вечірньої ватри та розважальна програма від молодіжної спільноти «EFFATA».  Працівники НПП «Північне Поділля» провели для учасників цього літнього туристично-християнського табору природничо-екологічні вікторини – природознавчу екологічну, географічну та логічну. Переможців вікторин було нагороджено цінними подарунками та сувенірними медалями, яких школярам вручили еко-освітяни НПП «Північне Поділля».

 Попри всі розваги та етапи змагань упродовж трьох днів учасники табори не забували про молитву. Туристичні заходи на мальовничій лісовій поляні розпочалися із молитви, щоранку священики відправляли святі літургії для дітей та їх наставників-вчителів, а після вечері, коли заходило сонечко, відбувалися подячні молитви за прожитий день.

Сповнені приємних вражень та нових знайомств третього дня у післяобідню пору дітвора роз’їхалася по своїх домівках.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест