Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у проведенні спортивно-туристичної гри «Ватра»

22.09.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділу науки, відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні спортивно-туристочної гри «Ватра» на лоні дикої природи. Гра відбулась серед гімназистів 1-их (5-их) класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша.

Насамперед школярі відвідали державне мисливське господарство «Стир», де працівники установи розповіли про її діяльність та мету створення, особливості роботи єгерів. Крім того, гімназисти мали змогу спостерігали за дикими кабанами та цінними видами голубів, що мешкають на мисливському господарстві у вольєрах.

Наступним етапом екологічно-пізнавального заходу стало проведення цікавої спортивно-туристичної гри. Гімназисти були розподілені на 5 команд, кожна з яких підготувала назву, девіз та емблему. Учасники отримали індивідуальні маршрутні листи, в яких чітко вказаний напрямок руху команд та прописані назви кожної із зупинок. Маршрут передбачав проходження 5 станцій, а саме: «Природнича», «Спортивна», «Логічна», «Розважальна», «Танцювальна». На «Природничій» зупинці гімназистів зустрічали працівники Національного природного парку «Північне Поділля». Еко-освітяни провели для учасників гри екологічну вікторину, під час якої потрібно було дати якомога більшу кількість правильних відповідей на запитання, а також розпізнати дерева за листками.

У свою чергу працівники відділу науки НПП «Північне Поділля» розповіли гімназистам про рідкісні види рослин і тварин, які поширенні на території природоохоронної установи, а працівники відділу рекреації та туризму навчали дітей орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса, а також як визначати азимути та розповіли гімназистам  про природні орієнтири сторін світу.

Варто зазначити, що саме в ігровій формі найефективніше школярі засвоюють знання, зокрема й про навколишнє середовище, у них формується екологічна культура.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест