Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів міста Броди

21.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

121 березня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, взяли участь у проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів 3-их (7-их) класів Бродівської гімназії, що у Львівській області.

Розпочався весняний етап гри «Гарт юних» виконанням театралізованої сценки на тему туристичної мандрівки, яка дуже сподобалася глядачам ­– гімназистам старших класів та суддівській колегії.

Спортивно-туристична гра, у своїй структурі, було зорганізована з декількох етапів-зупинок, до яких підбігали гімназисти командою і виконували певні завдання. Зокрема, команди гімназистів змагалися у спритності лазіння по канату, боролися за найкращих знавців рідного краю, виконували завдання на предмет логічного мислення, демонстрували свої уміння із в’язання туристичних вузлів, а також брали участь в спортивній естафеті.

Найкращими у цьогорічному весняному турі спортивно-туристичної гри «Гарт юних» була команда гімназистів 3-А класу, яка виборола 1 місце, другими були гімназисти 3-Б класу, бронзовим призером  стала команда 3-В класу. Вітаємо переможців.

2345678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест