Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів Бродівської гімназії

19.11.2016 admin Новини

118 листопада працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в проведенні осіннього туру спортивно-туристичної гри «Гарт юних», яка відбулася серед гімназистів 4-іх (8-их) класів у Бродівській гімназії ім. Івана Труша Львівської області.

Виступали гімназисти командами у трьох номінаціях: «Справжні туристи», «Супер інтелектуал» та «Творча команда». Перед кожною командою ставилися завдання пройти по маршруту із такими зупинками як «Краєзнавча вікторина», «Спортивне орієнтування», «В’язання туристичних вузлів», «Флора і фауна», «Інтелектуал» та «Спортивна» і набрати якомога більше балів. Окрім участі у маршруті, кожна команда виголошувала гасло у формі вірша, співала туристичну пісню та представляла на осуд журі малюнок емблеми команди.

Найкращими у номінації «Справжні туристи» були гімназисти 4-Б класу, у номінації «Супер інтелектуал» – 4-В клас, у номінації «Творча команда» – 4-А клас.

Вітаємо переможців.

23456789101112

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест