Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у круглому столі з розвитку активного еко-туризму в Україні

04.02.2016 admin Новини

асоціація туризму3 лютого працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у круглому столі «Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України», який відбувся у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації за організації Української асоціації активного та екологічного туризму та за сприянням управління культури і туризму Рівненської ОДА.

Під час круглого столу, у якому взяли участь представники національних природних парків, туристичних клубів, молодіжних фондів, сільських голів та власників агросадиб Рівнеської, Львівської, Волинської та Тернопільської областей, розглядалися питання та проблеми Зеленого туризму. Зокрема учасники заходу поділилися досвідом в організації та проведенні таких видів туризму як сплави по річках, проведення піших та велотурів по мальовничих просторах західних областей України та інших турів.

Завершився захід обговоренням напрямків активного та екологічного туризму в Україні, а також було прийнято резолюцію до плану дій для подальшого його розвитку.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест