Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у круглому столі «Природи чудо – вода»

21.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Працівники відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», на запрошення педагогів методичного об’єднання вчителів географії відділу освіти Бродівської РДА Львівської області, взяли участь у круглому столі «Природи чудо – вода», який відбувся у середній школі села Берлин.

Під час круглого столу педагоги з природоохоронцями обговорювали питання значення води для життя людини, її раціональне використання, а також велась мова про водні ресурси Бродівського району. У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму говорили з педагогами-географами про туристичні маршрути установи, на протяжності яких стрічаються різного роду водні об’єкти – джерела, річки, ручаї, карстові водоймища тощо, а також розповіли вчителям про Головний європейський вододіл, про його географічне значення.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» у своїй промові перед учасниками круглого столу наголосили на екологічних питаннях стосовно річок Бродівщини, та на сьогоденній потребі раціонального використання води.

Також під час заходу промовці багато говорили про воду, як першооснову у світі, про воду, як основу життя людини, та про значення води в історико-культурних традиціях українського народу.

Завершився захід переглядом фільму про рекреаційно-туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», після якого працівники відділу рекреації та туризму закликали географів району до мандрівок просторами рідного краю.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест