Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у фестивалі «Народні умільці»

31.07.2017 admin ЕкоосвітаНовини

30 липня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у Другому обласному фестивалі народних ремесел «Народні умільці», що відбувся у місті Броди Львівської області.

Розпочався етнозахід у післяобідню пору, коли завершилися Богослужіння у храмах міста. В програмі фестивалю були презентації народних ремесел, майстер-класи, екскурсії історичними місцями Бродів, кінні прогулянки, дитячі атракціони, а також виступи художніх колективів Львівщини різних мистецьких жанрів.

Працівники НПП «Північне Поділля», для відвідувачів фестин провели майстер-класи з виготовлення народних оберегів «Мішечок щастя» та навчали гостей виплітати пшеничні перевесла. А ще відвідувачам сектору НПП «Північне Поділля» природоохоронці розповідали про діяльність установи в плані науки, рекреації та туризму, екологічної освіти, природозбереження біорізноманття рідного краю та запрошували до мандрівок по туристичних маршрутах Бродівщини, Золочівщини та Бущини, а також презентували фотоілюстрації мальовничих ділянок заповідних територій парку та цікавих мандрівникам об’єктів, які на цих ділянках стрічаються.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест