Працівники НПП «Північне Поділля» розповіли школярам Золочівщини про корисність водно-болотних угідь

02.02.2018 admin ЕкоосвітаНовини

2 лютого, коли міжнародна спільнота щорічно відзначає День водно-болотних угідь, працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч із школярами Колтівської середньої школи й розповіли їм про значимість водно-болотних угідь для природного довкілля та розвитку громад.

Під час зустрічі природоохоронці НПП «Північне Поділля» у своїх розповідях зазначили, що водно-болотні угіддя – це цінна земля,а не пустка, оскільки вони зменшують повені, поповнюють запаси питної води, очищують воду, покращують якість повітря, сприяють добробуту людей і, навіть, надають можливість для заробітку. Також школярі та їх педагоги дізналися про шляхи відновлення водно-болотних угідь в містах і селах. Адже, водно-болотні угіддя – річки та заплави, ставки й озера, затоки та узбережжя роблять поселення людей привабливими.

У свою чергу науковці НПП «Північне Поділля» розповіли колтівським школярам про ландшафтний заказник «Верхобузьке болото», яке знаходиться в околицях села Колтів, та про цінні рослини, які там зростають і занесені до Червоної книги України.

Окрім того працівники відділу рекреації та туризму презентували колтівським школярам туристичні маршрути та фотографії цікавих об’єктів, які можна оглянути під час мандрівок по заповідних ділянках НПП «Північне Поділля».

Завершився захід посилом важливого меседжу школярам – любити Україну і всіляко оберігати природу рідного краю.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест