Працівники  НПП «Північне Поділля» провели зі школярами еколого-освітню акцію «Годівничка»

19.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи спільно з методистом біології відділу освіти Бродівської РДА Надією Шушкевич організували та провели для школярів еколого-освітню акцію «Годівничка» на базі Бродівського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської області.

Метою еко-акції було виховання ціннісного ставлення до біорозмаїття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни, оволодіння методиками визначення, спостереження та обліку зимуючих птахів.

Насамперед еко-освітяни продемонстрували фото-презентацію та розповіли дітям про пернатих, які зимують у наших краях, а також про те, як слід здійснювати їхню підгодівлю. Крім того, школярі почули багато цікавих фактів, що пов’язані з птахами та позмагалися на кращого знавця пернатих, розгадуючи загадки.

Після цього працівниками Центру науково-технічної творчості було проведено майстер-клас з виготовлення годівничок.

Участь в еко-акції брали школярі різних вікових груп. І група виготовляла креативну годівничку із пластикових бутилок, апельсинів та шишок (школярі 3-4 класів шкіл м. Броди), ІІ група – годівничку закритого типу (школярі 5-7 класів шкіл м. Броди) , ІІІ група – годівничка закритого типу з дашком (школярі 8-9 класів шкіл м. Броди). Усі учасники еко-акції були активними та отримали заохочувальні призи. Найкращі роботи було відзначено і нагороджено грамотами та цінними призами.

На завершення учні разом із працівниками відділу еколого-освітньої роботи розвішали  наповненні кормом годівнички для птахів на деревах у шкільному садку.

1345678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест