Працівники НПП «Північне Поділля» провели зі школярами акцію «Зустрічаємо птахів»

03.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» спільно із працівниками відділу освіти Бродівської РДА організували та провели для школярів із чотирьох міських шкіл м. Броди еко-акцію «Зустрічаємо птахів». Захід відбувся на базі Бродівської ЗОШ №3 Львівської області.

Під час заходу еко-освітяни продемонстрували мультимедійну презентацію про мігруючих птахів України, назвали котрі із птахів повертається першими із теплих країв та чим це зумовлено, а також розповіли про наступні хвилі міграції, які співпадають зі змінами, що відбуваються з природою на весні. Зокрема, під час розповіді еко-наставники наголосили на тому, що птахи, які прилітають першими – а це граки і шпаки –  потребують підгодівлі, адже для них є складно знайти харчі після тривалої зими. Отож після змістовної і пізнавальної розповіді школярі перейшли до практичної частини, а саме – виготовлення шпаківень та годівниць для перелітних птахів. Відтак, молодші учасники майстрували годівнички, а старші – шпаківні. Учні із завзятям створювали домівки для пернатих. Кращі роботи були відзначені грамотами та заохочувальними призами. Після практичної роботи шпаківні та годівнички школярі

Адміністрація НПП «Північне Поділля» висловлює подяку директору Бродівської ЗОШ № 3 В.Мартинюку і вчителям трудового навчання В.Степанюку та В.Лавріну за сприяння у проведенні акції з виготовлення шпаківень та годівниць.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест