Працівники НПП «Північне Поділля» провели туристичну мандрівку для студентів-аграріїв

03.11.2017 admin Новини

3 листопада працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели туристичну мандрівку для студентів Золочівського аграрного коледжу по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг». Для студентів-аграріїв це були перші відвідини заповідних територій природоохоронної установи.

Під час мандрівки юні туристи, незважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови, із захопленням споглядали велетенські  мільйонлітні кам’яні останці всіляких химерних форм на території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи, слухали цікаві розповіді гідів-провідників установи про військові події, що відбувалися тут у періодах Першої та Другої світових воєн, про культові обряди наших пращурів-язичників тощо. Також інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам-студентам про червонокнижні рослини цієї пам’ятки природи, показали як зростає береза темна. А ще юні туристи мали нагоду споглядати багатолітні буки-патріархи та чути цікаві розповіді зростання реліктових буків.

Мандрівка закінчилась відвідинами старої каменоломні радянського періоду, де студенти-мандрівники мали нагоду споглядати прекрасні пейзажі, у канві яких стрункі дерева із пожовклим листам та потемнілі кам’яні брили у розкопах каменоломні.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест