Працівники НПП «Північне Поділля» провели толоку на ділянці пам’ятки природи «Триніг»

14.03.2016 admin Новини

5Нещодавно працівники усіх підрозділів Національного природного парку «Північне Поділля», провели широкомасштабну толоку з прибирання території Комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що на Вороняцькому горбогір’ю в південно-східній околиці села Переліски Бродівського району Львівської області. Під час толоки було прибрано від побутового сміття масив букового лісостану гори Збараж. Особливу увагу природоохоронці приділили туристичному маршрутові, який тут прокладено кілька років тому. За день вони зуміли прибрати більшу частину його протяжності від сухого гілля, деревозломів, яких багато з’явилося після зими.

Також працівники парку облагородили джерело, що інтенсивно б’є чистою водицею у підніжжі Збаражу і яке є одним із витоків річки Стир, розчистили підхідні до нього стежки. Окрім того було розчищено від сухого минулорічного листя стічний джерельний ручай.

Сьогодні екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Триніг» вже готовий для весняних мандрівок туристів усіх вікових категорій.

12346

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест