Працівники НПП «Північне Поділля» провели природоохоронні заходи зі школярами Золочівщини

11.04.2014 admin ЕкоосвітаНовини

IMG_014310 квітня працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» провели природоохоронні заходи у Золочівській середній школі імені Маркіяна Шашкевича.

З метою збагачення знань про навколишній світ і популяризацію інтелектуального відпочинку для учнів 8-9 класів було проведено розважальну вікторину «Юний знавець природи». За результатами вікторини ІІІ місце зайняла Яна Олійник, ІІ місце посів Роман Каршневич, однак абсолютним переможцем у цій грі і звання «Найкращий знавець природи» здобула Оксана Пиндик.

Призери гри були нагородженні грамотами і подарунками.

Також для старших учнів школи було прочитано лекцію «НПП «Північне Поділля» – природоохоронна установа нашого краю». Перед початком лекції, в актовій залі було проведено пізнавальний сценічний виступ екологічної агітбригади школи, у якому йшлося про важливість збереження природи рідного краю.

Під час лекції учні дізналися про перший в Європі і в Україні природоохоронний резерват «Пам’ятку Пеняцьку», про мету його створення, про призначення і діяльність Національного природного парку «Північне Поділля».

На завершення лекції учні ставили запитання працівникам парку, на які отримували вичерпні відповіді, отримали інформаційні буклети парку, а також висловили бажання й надалі брати участь у заходах, організованих адміністрацією Національного природного парку «Північне Поділля».

IMG_0170IMG_0171 IMG_0203 IMG_0256 IMG_0257 IMG_0267

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест