Працівники НПП «Північне Поділля» провели презентацію еколого-освітньої та рекреаційно-туристичної діяльності установи для сільських школярів

30.11.2016 admin ЕкоосвітаНовини

129 листопада працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з колегами із відділу рекреації та туризму провели презентаційну зустріч екологічно-освітньої та рекреаційно-туристичної діяльності парку із учнями та педагогами Голубицької середньої школи Бродівського району Львівської області.

Під час зустрічі працівники НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про природоохоронну установу, а також показали учням презентацію «Зимуючі птахи». Зокрема еко-освітяни наголосили, якими способами можна допомогти зимуючим мешканцям, а також розказали що Національний парк проводить конкурс «Оригінальна годівничка». Завдання конкурсу полягає в тому що школярі своїми руками виготовляють оригінальну годівничку, роблять фото з нею і відсилають світлини на електронну адресу парку. У визначену дату буде відібрано кращі фото й учасники-переможці отримають цінні призи.

Окрім того еко-освітяни провели вікторину «Птахи», в якій школярі охоче відповідали на запитання за що отримували заохочувальні призи.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», презентували туристичні маршрути парку, а також за допомогою мультимедійних засобів продемонстрували світлини найцікавіших туристичних об’єктів, які стрічаються на територіях НПП «Північне Поділля».

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест