Працівники НПП «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч із школярами Черницького НВК

09.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

17 березня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», разом з працівниками відділу еколого-освітньої роботи,  провели еко-захід для учнів та вчителів Черницького НВК, що у Бродівському районі Львівської області. Школярам було представлено розповідь про туристичний потенціал природоохоронної установи. Діти з цікавістю розглядали мультимедійну презентацію відділу рекреації та туризму  про об’єкти ПЗФ. Хоч екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Триніг» пролягає недалеко від села Черниця, й окремі із них раніше  вже побували біля закам’янілого пісковику, що стоїть на трьох ногах, а от про інші цікаві об’єкти цього маршрути дізналися лише з розповіді працівників парку. Зацікавили школярів і туристичні маршрути, що прокладені на території Золочівського району, адже фотографії з презентації дали можливість їм побувати  на віртуальній екскурсії та помилуватися природою Шашкевичового краю.

У свою чергу працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли школярам про роботу в плані виховання екологічно-свідомого громадянина. З презентації учні дізналися, які еко-заходи проводяться у природоохоронній установі тощо. І звичайно наголос був поставлений на темі збереження первоцвітів. Та щоб якось прищепити дітям відчуття відповідальності за збереження тендітних весняних квіточок еко-освітяни провели майстер-клас із виготовлення первоцвітів з гофрованого паперу. Цікаво, що хлопці більше активно долучилися до такого заходу, напевно задумали привітати своїх однокласниць зі святом весни квітами, альтернативними живим.

На закінчення заходу учні й учителі отримали буклети НПП «Північне Поділля»  та інформацію про організацію і проведення екскурсій  на території парку.

22a3

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест