Працівники НПП «Північне Поділля» провели пізнавальне заняття «Без води – нема життя» для школярів Новосілківської школи

24.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно на базі Новосілківської школи, що у Золочівському районі Львівської області, працівники відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля»  провели  еко-тренінг «Без води – нема життя» приурочений до Всесвітнього дня води, а також було проведено рекламно-інформаційний захід «Туристичні маршрути НПП «Північне Поділля».

Під час зустрічі фахівці з рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» продемонстрували учнівській молоді мультимедійну презентацію, в якій більш детально було подано інформацію про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», та опис діючих на сьогодні туристичних маршрутів  у фотографіях. Таким чином,  учні мали змогу дізнатися що таке національні природні парки,  а також почути  розповідь про перший природоохоронний резерват в Європі та в Україні – «Пам’ятку Пеняцьку», про засновника цього природного заповідника графа Володимира Дідушицького.

У свою чергу еко-освітяни під час екологічних лекцій розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема наголосили на тому, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем води на планеті та визначення основних дій щодо їх покращення. Зокрема, еко-освітяни провели із школярами прийом «Асоціативний кущ». Окрім того, працівники відділу еколого-освітньої роботи запропонували школярам взяти участь у еко-досліді «Добра вода – погана вода». Мета досліду – визначити, як вода реагує на слова сказані їй. Відтак, було розподілено по трьох ємкостях воду і зерно пшениці у рівних кількостях. Після чого кожен учень підходив та в одну з них казав «дякую тобі вода», в іншу «ти погана вода», а третю ігнорував. Дослід буде тривати місяць, під час якого учні із вчителем біології повинні спостерігати, з якої посудини зерно проросте найшвидше. Результати досліду мають показати, що вода в яку говорили добрі слова дасть пагони пшениці, інша в яку говорили погані – почорніє, а третя яку ігнорували покриється пліснявою.

Ще однією, не менш корисною, була розповідь та презентація про цікаві факти пов’язані з водою, з якої діти дізналися багато цікавої та дещо незвичної інформації, тим самим поповнивши свої знання. Після розповіді було проведено еко-вікторину «Вода», в якій школярі брали активну участь, а найактивніші учасники отримали заохочувальні призи.

Після закінчення заходу учні та їх наставники отримали буклети  з інформацією про туристичні маршрути та організацію екскурсій по територіях НПП «Північне Поділля».

1534

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест