Працівники НПП «Північне Поділля» провели низку екологічних та туристичних заходів для школярів літнього дитячого табору «Сокіл»

20.07.2017 admin ЕкоосвітаНовини

20 липня працівники відділу рекреації та туризму, спільно з колегами відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели низку розважальних, екологічних, пізнавальних та туристичних заходів для школярів дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл», що у Золочівському районі Львівської області.

Розпочалися заходи для дітвори із загальної мультимедійної презентації про НПП «Північне Поділля», про мету його створення, про рекреаційно-туристичну та екологічно-освітянську діяльність. Діти мали нагоду ознайомитися із туристичними маршрутами, що на територіях установи, побачити фото об’єктів, якими цікавляться туристи усіх вікових категорій тощо.

Після мультимедійної презентації школярі старшого віку навчалися методам орієнтування на місцевості за допомогою магнітного компаса, визначали азимути та слухали про природні орієнтири сторін світу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест