Краєзнавчі та екологічні лекції для студентів-педагогів

21.10.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для студентів-першокурсників Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича туристично-презентаційні та екологічно-пізнавальні лекції. Зокрема працівники парку розповіли студентам про історію створення НПП «Північне Поділля», про його території та діяльність. У свою чергу еко-освітяни природоохоронної установи акцентували увагу слухачів на еколого-просвітницькій роботі, адже студенти коледжу тісно співпрацюють саме у цьому напрямку роботи з Національним природним парком «Північне Поділля».

Відділом рекреації та туризму для студентів було підготовлено розповідь про початок заповідної справи на території України, а саме про створення прироохоронного резервату «Пам’ятка Пеняцька» та про туристичні об’єкти, котрі знаходяться на території  природоохоронної установи. Цікавою для слухачів лекції була мультимедійна презентація, де вони віртуально могли побувати на туристичних маршрутах  та побачити об’єкти ПЗФ північного краю Подільської височини.

Варто зазначити, що такий рекламно-інформаційний захід відділом рекреації та туризму і відділом еколого-освітньої роботи проводяться вже не вперше для студентів першого курсу.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест