ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ЕТНОМАНДРІВКУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ МІСТА БРОДИ

17.10.2018 admin Новини

17 жовтня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для маленьких мандрівників – учнів 4-го класу Бродівської середньої школи №3 – етно-краєзнавчу по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Святогірський».

Розпочалась мандрівка, як зазвичай, з відвідин майстерні митця-гончаря у селі Гавареччина, де маленькі мандрівники мали нагоду побачити, як виготовляється славнозвісна чорнодимлена гаварецька кераміка та взяти участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів.

Також в селі Гавареччина маленькі туристи оглянули історичну криницю 1922-го року та побували в Криївці-музеї воїнів УПА, що в околичному буковому лісі.

Після відвідин Гавареччини школярі-мандрівники побували на заповідній ділянці НПП «Північне Поділля» Святій Горі, на якій розкинувся монахський скит Покладання ризи Пресвятої Богородиці. Тут дітки помолилися у старовинній дерев’яній церкві Св. Онуфрія, послухали легенду про об’явлення Богородиці на Святій Горі та попили студеної водиці із монастирської криниці.

Також упродовж мандрівки маленькі мандрівники досхочу любувалися природним довкіллям, причепурених золотавою осінню.

У післяобідню пору школярі-четверокласники повернулися до свого рідного міста.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест