Працівники НПП «Північне Поділля» провели еколого-освітній захід «Bird-Lore» та екскурсію в ботанічній заказник «Кемпа» для Бродівських школярів

25.01.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Великий зимовий облік птахів проходиться щорічно в останні дні січня. У цій зимовій події можуть брати участь усі бажаючі – адже кожному під силу занотовувати кількість і види птахів, побачених протягом години біля годівниці на подвір’ї, в міському саду, сквері чи міській водоймі.

Зимовий облік птахів часом називають Різдвяним. Традиція обліку птахів народилася в 1990 році, у США, коли редактор орнітологічного журналу Bird-Lore Френк Чепмен запропонував новий спосіб проведення Різдвяного полювання – з біноклем в руках замість зброї. За його закликом вперше 26 людей провели цей святковий день разом з пташками, спостерігаючи та вивчаючи їх, радіючи їх польоту та свободі.

З метою спостереження за птахами працівники  відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне  Поділля»  провели 25 січня 2017 року еколого-освітній захід «Bird-Lore» та екскурсію для учнів Бродівської ЗОШ № 3 Львівської області на території ботанічного заказника «Кемпа» .

Головна мета зимового обліку – з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками. Великий зимовий облік птахів дає можливість спостерігати за цікавими явищами в пташиному світі.

Під час екскурсії працівники НПП «Північне Поділля» розповіли дітям про головні особливості зимуючих у нас птахів. Потім з допомогою бінокля учні спостерігали за поведінкою пернатих, а саме синичок, горобців, снігурів та зграєю омелюхів, які літали над заказником «Кемпа».

Окрім птахів щколярі-початківці оглянули найвище дерево в околицях Бродів – багатолітню білу тополю, висота якої дорівнює 41 м., а вік – близько 140 років. Особливістю тополі є те, що вона зовсім не уражена омелою, хоча на деревах, що поруч, омели дуже багато.

Також працівники парку розповіли дітворі про бобрів, сліди проживання яких можна було споглядати під час екскурсії.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест