Працівники НПП «Північне Поділля» провели екологічну мандрівку для педагогів Бродівщини

20.10.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1

Працівники відділу рекреації та туризму, спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для педагогів методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Бродівського відділу освіти екологічно-пізнавальну краєзнавчу мандрівку Шашкевичевими місцями. Під час мандрівки вчителі мали унікальну нагоду відвідати музей-садибу Маркіяна Шашкевича у селі Підлисся Золочівського району Львівської області, побувати на ділянці НПП «Північне Поділля», що є комплексною пам’яткою природи з назвою «Гора Маркіяна Шашкевича», ознайомилися із географічними та природними об’єктами цього Шашкевичевого краю, його мальовничою природою.

Також під час екскурсійної мандрівки вчителі української мови та літератури Бродівщини побували в славнозвісному селі Гавареччина, де взяли участь у майстер-класі з виготовлення чорнодимленної гаварецької кераміки.

Завершилася мандрівка для педагогів відвідинами чоловічого монастиря Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, що на ділянці НПП «Північне Поділля» на Святій Горі у Золочівському районі Львівщини.

21a34567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест