Працівники НПП «Північне Поділля» провели еко-заняття для школярів Бродівщини на тему: «Збереження біологічного різноманіття для майбутніх поколінь»

24.05.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи спільно із колегами із відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» відвідали дві школи у Бродівському районі – Пеняківську та Суховільську – в яких провели еко-заняття, приурочені до Всесвітнього дня біологічного різноманіття.

Під час еко-занять працівники НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про те, що Всесвітінй день біорізноманіття відзначається світовою спільнотою з метою привернути увагу людства до актуальної проблеми сьогодення – збереження біорізноманіття. Еко-наставники наголосили, що біорізноманіття – основа життя на Землі та добробуту людини. Що незбалансоване ведення сільського господарства призводить до втрати цінних природних екосистем:  лісів та степів, які є середовищем існування багатьох видів тварин і рослин, а також до виникнення глобальних проблем, таких як голод та захворювання. Біорізноманіття є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації і рівень її стосунків з ним є показником духовності цієї нації. Після пізнавальної розповіді учням було продемонстровано медіа-презентацію про Червонокнижні рослини, які зростають на території НПП «Північне Поділля». З презентації школярі дізналися, що таких на територіях установи є 82 види.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про туристичний потенціал природоохоронної установи та продемонстрували документальний фільм про туристичні об’єкти та маршрути. А ще за допомогою фотографій наочно продемонстрували учням різноманітні об’єкти природно-заповідного фонду, які зустрічаються на території НПП «Північне Поділля», як природні так і архітектурні.

Відтак на завершення заходів природоохоронці закликали школярів до еко-вчинків, щоб спільними зусиллями зберегти біорізноманіття, як основу життя на Землі.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест