ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ЕКО-ДЕНЬ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «РІДНИЙ ДІМ»

13.06.2018 admin ЕкоосвітаНовини

13 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу еколого-освітньої роботи, відділу науки та Підкамінського науково-дослідного природоохоронного відділення, провели для вихованців Золочівського дитячого будинку «Рідний дім» екологічний день.

Розпочався захід мандрівками маленьких та юних туристів по турмаршруті комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». Під час мандрівок дітвора побачила як зростає плющ звичайний, посмакувала студеної водиці із лісового джерела, оглянула залишки бліндажів воєнного періоду, побувала біля годівниці для лісових звірів та послухала розповідь про представників фауни цієї заповідної території, а також споглядали, як зростають височезні буки та дотулялись до них, щоб набратися позитивного заряду та наснаги від цих міцних дерев.

Однак, найбільше мандрівникам-школярам сподобались велетенські мегаліти – піскові останці різних форм та величин, що залишило нас у спадок архаїчне Сарматське море.

Після кількагодинної мандрівки, смачно пообідавши їжею, приготовленою працівниками НПП «Північне Поділля» на відкритому вогні, дітвора була зайнята еко-розвагами, які для них провели еко-освітяни природоохоронної установи. Зокрема діти розгадували загадки з природної тематики, відповідали на питання еко-вікторини, залюбки робили розписи на обличчях – арт-грим, фотографувалися тощо.

У післяобідню пору, сповнені приємних вражень та набравшись наснаги від спілкування із живою природою, вихованці дитбудинку «Рідний дім» повернулися до своєї домівки.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест