ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ЕКО-АКЦІЮ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ МІСТА БРОДИ

23.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 1-В та 1-Г класів Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області, еко-акцію «Зустрічаємо пернатих друзів». Захід, приурочений до Міжнародного дня птахів, відбувся на території ботанічного заказника місцевого значення «Кемпа».

Під час мандрівки школярі дізналися багато цікавого про природу рідного краю, зокрема споглядали на найвище дерево місті Броди, висота якого 41 метр, пройшли польовою дорогою, яка розділяє притоки річок Бовдурка і Суходілка. Також першокласники із захопленням спостерігати за птахами в бінокль. Завершальним етапом еко-акції була вікторина, під час якої малеча відгадувала загадки. Найактивніші маленькі природолюби отримали заохочувальні призи та солодкі подарунки від природоохоронної установи.

До речі, Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Мета цієї конвенції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу. За традицією в цей час природолюби, в очікуванні пернатих, розвішуються шпаківні, роблять дуплянки та інші пташині «будиночки».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест