ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІРТУАЛЬНУ МАНДРІВКУ У ЦАРИНУ ПИСАНКОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

04.04.2018 admin Новини

4 квітня, у передвеликодню середу, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для студентів групи П-21 Бродівського педагогічного коледжу своєрідну віртуальну мандрівку у царину писанкової майстерності.

Захід, урочистості якому надавали вишиванки на студентах та на їх наставниках, розпочався із розповіді про історію писанкарства в Україні. Наставники з НПП «Північне Поділля» розповіли майбутнім педагогам про зародження писанкарства, його сутність та традиції.

Потім було проведено майстер-клас із створення писанки – усі дружно взяли писачки в руки й приступили до розписування великодніх яєчок. Кожен вибирав на свій розсуд символи розпису писанок. Адже працівники НПП «Північне Поділля» запропонували таких цілу низку. Відтак одні студенти наносили на писанку символи здоров’я та довголіття, іншим були до вподоби  символи багатого урожаю, а дехто наносив символи, які сприяють народженню дітей та інші.

Вклавши максимум таланту і фантазії у творчість з розпису великодніх яєчок, кожному учасникові майстер-класу вдалося власноруч створити унікальний шедевр – особисту писанку.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест