Працівники НПП «Північне Поділля» провели для студентів мандрівку з еко-квестом

29.05.2016 admin ЕкоосвітаНовини

3Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму, спільно з колегами відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для студентів трьох груп другого курсу Бродівського педагогічного коледжу туристичну мандрівку з еко-квестом по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг», що прокладено по території однойменної комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи, яка є однією із ділянок установи за селом Переліски Бродівського району Львівської області.

Під час мандрівки студенти оглянули велетенські мільйонлітні кам’яні останці, яких тут немало залишилося після відходу з цих земель архаїчного Сарматського моря, а також ознайомилися із географією ландшафтів та природним світом зазначеної пам’ятки природи.

Родзинкою мандрівки було те, що еко-освітяни НПП «Північне Поділля» упродовж маршруту проводили зі студентами еко-квест. Зокрема студентам на певних зупинках, окрім розповіді про об’єкт, ставилися етапні завдання як, наприклад: розшифрувати слово на екологічну тематику, провести еко-рекламу, скласти екологічну казку, провести пісенний вернісаж із пісень, в яких оспівуються квіти, трави, дерева та кущі. Також одним із завдань еко-квесту, на кінцевому етапі перед студентами було поставлено завдання: виготовити еко-листівки з природніх матеріалів, які є у лісі.

Сповнені гарними враженнями та з бадьорим настроєм у вечірню пору студенти повернулися до Бродів.

1245678
9
101112131415

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест