Працівники НПП «Північне Поділля» провели для школярів захід «Охорона праці очима дітей»

04.05.2016 admin Новини

1Найвищі людські цінності – це життя і здоров’я людини. Їх захист потребує чималих зусиль. Адже нерідко людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями та ризиками, особливо під час виконання службових обов’язків. Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні 28 квітня, акцентує увагу суспільства на ефективність заходів щодо безпеки праці.

З огляду на вище сказане, працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для школярів Підкамінської середньої школи Бродівського району Львівської області захід «Охорона праці очима дітей», що був приурочений Всесвітньому дню охорони праці.

Метою заходу було формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, акцентування уваги дітей, як майбутніх працівників, на виробничих небезпеках та ризиках, профілактика виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці.

Працівники парку розповіли учням, що, відповідно до статистики, більше 70% нещасних випадків трапляються через недостатню обізнаність працівників про безпечні методи роботи або через нехтування елементарними нормами власної безпеки. Тому розвиток культури охорони праці є основною складовою запобігання нещасним випадкам.

23

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест