ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПІДГІР’ЯНСЬКОЇ ШКОЛИ МАНДРІВКУ ПО ТУРИСТИЧНОМУ МАРШРУТІ «МАРКІЯНОВІ МІСЦЯ»

26.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

24 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, організували та провели для школярів Підгір’янської початкової школи екскурсію по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Маркіянові місця».

Насамперед учні та їх вчителі оглянули Підлисецьку гору, де почули багато цікавого про будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, а також про природне багатство цієї унікальної пам’ятки природи. Крім того, мандрівники  відвідали монастир-скит Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, що розташовується на вершині Святої Гори в околицях сіл Черемошня та Білий Камінь.  В монахській обителі дітвора побувала в церкві Св. Онуфрія, де оглянула унікальний мистецький дерев’яний іконостас, та у літній церкві Покладання Ризи Пресвятої Богородиці. Після відвідин монастиря, відповідно до слідування турмаршруту, школярі побували у знаному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина. В майстерні гончара Михайла Гавришківа юні мандрівники мали нагоду споглядати як виготовляється гаварецька кераміка, а також взяти участь в майстер-класі з виготовлення глиняних виробів.  А ще у Гавареччині школярі Бродівщини побачили  історичну криницю та відвідали Криївку-музей в околиці села. У свою чергу еко-освітяни НПП «Північне Поділля», під час перепочинку, провели для маленьких мандрівників  вікторину «Знай, люби, бережи».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест